18-01-2018

Oferty pracy agencja zatrudnienia i wynajem personelu Łódź łódzkie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW DO SPRZĄTANIA POWIERZCHNI BIUROWYCH:

Twoje zadania:

– dbanie o czystość podłóg: odkurzanie, zamiatanie, mycie,

– wycieranie kurzu z biurek, mebli, parapetów;

– mycie biurek, mebli biurowych, parapetów;

– kompleksowe mycie łazienek

– kompleksowe mycie kuchni

Oczekujemy:

– rzetelność

– systematyczność

– sumienność podczas wykonywania powierzonych obowiązków

– mile widziane osoby ze znajomością języka ukraińskiego

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie

– możliwość długotrwałej współpracy

– pracę w systemie wieczornym bądź weekendowym

– umowę o pracę tymczasową

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Fundację Łódzki Inkubator Innowacji i Eksportu, agencję zatrudnienia o numerze 17801, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

16-01-2018

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy PRACOWNIKÓW PRODUKCJI:

Zadania:

– obsługa maszyn,

– obróbka maszynowa,

– przepakowywanie i sortowanie wyrobu gotowego,

– kontrola jakości gotowego produktu,

– praca zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki

Czego oczekujemy ?

– doświadczenia w procesach produkcyjnych,

– dokładności, staranności,

– dobrej organizacji pracy własnej,

Co oferujemy w zamian ?

– pracę w systemie 2 zmianowym,

– pracę od poniedziałku do piątku,