Agencja pracy tymczasowej, pracownicy tymczasowi pomoc Łódź

 

Nasza Firma wynajmuje zatrudnionych u siebie pracowników innym podmiotom gospodarczym (tzw. pracodawcom użytkownikom).

Wynajmujemy pracowników na określony czas, w celu wykonywania określonych zadań. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mogą lub nie chcą pracować w sposób ciągły, wiążąc się z jednym pracodawcą. Zatrudnienie czasowe daje możliwość zdobycia różnych doświadczeń zawodowych w stosunkowo krótkim czasie.

Oferowane przez nas prace nie wymagają specjalnych kwalifikacji czy przygotowania, za to dają wymierne korzyści, takie jak wynagrodzenie czy możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia.

PRACOWNICY Z UKRAINY

Prowadzimy sprawną obsługę rekrutacyjną pracowników z Ukrainy.  Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych pracowników, zmotywowanych do solidnej pracy, dokładamy wszelkich starań, aby pracownik był odpowiednio zweryfikowany oraz posiadał odpowiednie kwalifikację, tak aby pracodawca był w pełni usatysfakcjonowany wykonywanymi przez niego obowiązkami.

Załatwiamy wszelkie formalności urzędowe związane z pobytem w Polsce: m.in. legalizacja pobytu, uzyskanie obywatelstwa i pozwoleń na pracę oraz wszelkich dodatkowych formalności, związanych z pobytem w Polsce.