Agencja zatrudnienia i pracy tymczasowej, pracownicy tymczasowi, praca tymczasowa

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy tymczasowej zdaj się na nas! 

 

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej oferty, w sposób przejrzysty poinformujemy na jakie zarobki możesz liczyć, do czego się zobowiązujesz i jakie przysługują ci prawa.

Osobom poszukującym pracy tymczasowej lub stałej , w Polsce lub za granicą , rekomendujemy oferty pracy dostosowane do konkretnych wymagań i oczekiwań.

Niezależnie od tego jaką pracą jesteś zainteresowany(a) zawsze możesz liczyć na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu!

 

 Co możemy zagwarantować?

  • legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość doskonalenia zawodowego w renomowanych firmach i instytucjach
  • opiekę koordynatora przez cały czas trwania projektu
  • obcokrajowcom wymagane zezwolenia na pobyt w Polsce, organizację zakwaterowania, opieki medycznej i ubezpieczenia.

 

Jeśli nie znalazłe(a)ś pracy dla siebie, wyślij do nas swoje CV na adres info@wykwalifikowani-pracownicy.pl, w treści maila wskaż jaką pracą jesteś zainteresowany(a). Skontaktujemy się z tobą, gdy tylko będziemy w stanie zaproponować pracę odpowiadającą twoim oczekiwaniom.

Pamiętaj, aby do przesyłanego do nas CV dołączyć klauzulę o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

 

PRACA PEWNA I BEZPIECZNA